Image

ERDEMLİLER’DEN 7. PROJE

Erdemliler Derneğinin,   TC İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından 2022 yılı proje duyuruları kapsamında müracaat ettikleri bir projeleri daha  kabul edildi. Sivil Toplumla ilişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenmesine karar verilen projeyle,  toplumun tüm kesimlerine hitap eden ve  sosyal, kültürel, sportif ve çevre çalışmalarını içeren bir dizi etkinliklerin gerçekleştirileceği KUŞAKLAR BULUŞUYOR isimli proje hayata geçiriliyor.

Erdemliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Proje Koordinatörü Hasan KARADAYI  Düzce Sivil Toplumla ilişkiler il müdürlüğünde protokolü imzalanan projeyle alakalı olarak “ Hamd Olsun Allah’a. Bu bizim  ulusal bazda desteklenen 7. Projemiz.   2012 Yılında gerçekleştirdiğimiz ilk projemizden bu yana Erdemliler Derneği olarak TC. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla ilişkiler Genel müdürlüğü, Türk Dünyası Kültür Başkenti ajansı ve Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından desteklenen projelerimizle  toplumumuzun kültürel değerlerinden, bağımlılığa, Geleneklerden kuşaklar arası iletişime kadar bir çok alanda çalışmalar gerçekleştirdik. 7. Ulusal projemiz olan KUŞAKLAR BULUŞUYOR isimli projemizle toplumumuzun dezavantajlı kesimleri de dahil olmak üzere genç, yetişkin ve  (dede-nine) büyüklerimizle bir araya gelerek kuşaklar arası iletişimi arttırmayı, çevreden, kültüre, sosyal ve sportif faliyetlere kadar bir dizi faaliyetler gerçekleştirerek kaliteli ortak zaman geçirmeyi hedefliyoruz. Hepimize hayırlı olsun. Rabbim mahcup etmesin.” Dedi.

...

"" Biz, iman edip dünya ve âhirete yararlı işler yapanların (önceki) kötülüklerini mutlaka sileriz ve onları yaptıklarının daha güzeliyle ödüllendiririz.""

KUR'AN-I KERİM
Ankebût Suresi - 7 . Ayet Meali