Image

Kıymetli Dernek Yöneticisi;

İçinde yaşadığımız toplumda en fedakâr ve alkışlanası kesim, yüreklerini, vakit, emek ve gönüllerini bir araya getirerek topluma karşılıksız hizmet eden dernek yönetici ve üyeleridir.

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen,  01.12.2020 - 01.06.2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz

“YEREL DERNEKLER EL ELE PROJESİ”  ilimizdeki derneklerimizin sorun ve talepleri doğrultusunda şekillenecek ve hayata geçirilecektir.

Erdemliler Derneği olarak,  derneğimizi kurduğumuz 2007 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz 5 ulusal proje, aylık, yılık faaliyet ve rutin çalışmalardan edindiğimiz tecrübe şudur ki;  bencilliğin zirve yaptığı günümüzde kendi egosunu değil toplumun faydasını öncelikleyen, diğerkâmlığı hayat kılavuzu edinen dernek yönetici ve üyelerine bu çalışmalarını kolaylaştıracak tecrübe paylaşımları ile katkı sağlayalım.

İş bu sebeple aşağıdaki anket Düzce’mizdeki bu fedakâr ve alkışlanası dernek çalışması yapan dernek yönetimlerinin sorun ve taleplerini tespit etmek için yapılmaktadır.

Anketimize katılımınızdan dolayı teşekkür eder, eğitim, etkinlik ve faaliyetlerimize davet eder, katılımlarınızdan şeref duyacağımızı peşinen ifade ederiz. 


GÜNCEL BAĞLANTI BİLGİLERİ

 

Anket https://forms.gle/m2b7sYY6N2TxEHo68 veya http://bit.ly/yereldernekler

 

...
ANKETE DAVET
ANKETE DAVET
pop mopt

Yerel Dernekler El Ele projesi kapsamında anket çalışmalarına başladık. Sahaya inerek STK yönetici ziyaretler ile anketlerimize yüz yüze katılmak isteyenleri ziyaret ediyor ve projemiz ha [...]

pop mopt

Kıymetli Dernek Yöneticisi; [...]

pop mopt

Proje koordinatörü H.KARADAYI başkanlığında Yerel Dernekler El Ele projesi proje ortağı kurum temsilcileri ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.Proje ortağımız olan Düzce İl [...]

pop mopt

Proje çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Proje ekibi olarak 2. toplantımızı da gerçekleştirdik. [...]

pop mopt

Yerel Dernekler El Ele projemizin görsel anlamda tanıtımı için proje logomuzu kullanmaya başladık. Bundan sonra proje uygulama sürecinde dernek logomuz her alanda kullanılacak.Sosyal medya [...]

"" Biz, iman edip dünya ve âhirete yararlı işler yapanların (önceki) kötülüklerini mutlaka sileriz ve onları yaptıklarının daha güzeliyle ödüllendiririz.""

KUR'AN-I KERİM
Ankebût Suresi - 7 . Ayet Tefsiri

PROJELERİMİZ

ANKET ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI.

YEREL DERNEKLER EL ELE PROJESİ ANKET ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI. [-►]

1
12.ALTIN ÖĞRENCİ ÖDÜL TÖRENİMİZİ YAPTIK.

ALTIN VE ÖRNEK ÖĞRENCİLERİLERİMİZ 12.ALTIN ÖĞRENCİ ÖDÜL TÖRENİMİZİ YAPTIK. [-►]

3
KUŞAKLAR KUCAKLAŞTI

KUŞAKLAR KUCAKLAŞIYOR KUŞAKLAR KUCAKLAŞTI [-►]

6
GELENEKLERİMİZ GEECEĞİMİZDİR.

GELENEKLERİMİZLE GÜÇLÜYÜZ GELENEKLERİMİZ GEECEĞİMİZDİR. [-►]

7